Allen Bradley 20AB054A3AYNAEC0 PowerFlex 70 AC Drive 54 A at 20 Hp 20A
Allen Bradley- Part
- #20AB054A3AYNAEC0
Reviews
20AB054A3AYNAEC0
Output Current Information
Output Amps: 54A Cont, 63A 1 Min, 84A 3 Sec