Allen Bradley 140-RT-120
Allen Bradley
Part
#140-RT-120
In stock icon in stock
quick-delivery
QUICK DELIVERY
free-shipping
FREE SHIPPING
1-year-warranty
2 YEAR WARRANTY
esy-returns
EASY RETURNS
Questions?
Speak with a real person who will go out of the way to help!
Chat
Reviews
  • 140RT120
  • DISCONTINUED BY MANUFACTURER
  • SHUNT TRIP UNIT
  • 660 VAC
  • COIL: 105 VAC 50HZ / 120 V 60 HZ