Eaton 14126-12CHC
Eaton
Part
#14126-12CHC
Condition:
New
In stock icon1 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton B-Line series JIC panel enclosure, 14" height, 6" length, 12" width, NEMA 12, Hinged cover, 12CHC enclosure, Small single door, External mounting feet, Carbon steel, Seamless poured in-place gasket