Allen Bradley 140M-D8N-C32 Motor Circuit Protector Circuit-Breaker
Allen Bradley- Part
- #140M-D8N-C32
- Condition:
- New
480V 60Hz
5 kA
Motor Circuit Protector
32A
Standard Magnetic Trip (Fixed at 13 x le)
Frame Size D
448A Fixed