Eaton 12105-12CHQRC
Eaton
Part
#12105-12CHQRC
In stock icon1 in stock
Adding to cart… The item has been added
Eaton B-Line series JIC panel enclosure, 12" height, 5" length, 10" width, NEMA 12, Hinged cover, 12CHQRC enclosure, Wall mount, Small single door, External mounting feet, Carbon steel, Seamless poured in-place gasket