Allen Bradley 100-C23UKJ01 Used Surplus
Allen Bradley- Part
- #100-C23UKJ01
Screw Terminals
23A
24V 50/60Hz
Load Side
0 N.O. 1 N.C. Auxiliary Contact Configuration
UL
AC-3 Squirrel-cage motor starting and stopping
0 A
0 A
0 A