Allen Bradley 100-C23T200
Allen Bradley- Part
- #100-C23T200
Screw Terminals
23A
4 Poles
Line Side
2 N.O. 2 N.C. Main Contact Configuration
1
UL
AC-3 Squirrel-cage motor starting and stopping
0 A
0 A
0 A