Allen Bradley 100-C23KF200 Used Surplus
Allen Bradley- Part
- #100-C23KF200
- Condition:
- Used
Screw Terminals
23A
230V 50/60Hz
4 Poles
Line Side
2 N.O. 2 N.C. Main Contact Configuration
1
UL
AC-3 Squirrel-cage motor starting and stopping
0 A
0 A
0 A